Cyber Week 2022 w Zalando Lounge

Co możemy Ci zaoferować
Korzyści Zalando Lounge

Obniżki do -75%*

Wyglądaj świetnie, czuj się doskonale. Spraw sobie przyjemność. Ponieważ możesz

Cyber Week - odkrywaj największe przeceny 2022 roku

🎉Zaczynamy już 20 listopada 🎉

Jak zawsze dla klientów Zalando Lounge przygotowaliśmy nie lada atrakcje! Wiemy, że 24h często nie wystarczają na spełnienie zakupowych marzeń, dlatego w Zalando Lounge przedłużamy promocje Black Friday. Cyber Week 2022 w Zalando Lounge spełni Twoje zakupowe marzenia.

Black Friday Zalando Lounge

Promocje Black Friday 2022 w Zalando Lounge

Tutaj pojawi się kalendarz nadchodzących promocji.

Dzisiejsze rabaty Cyber Week

Informacja zostanie podania 20 listopada 2022.

Nadchodzące promocje Cyber Week

Informacja zostanie podania 20 listopada 2022.


CYBER WEEK ZALANDO LOUNGE - TOP MARKI

Wyprzedaże Black Friday rozpoczną się końcem listopada. Promocje będą mieć charakter tematyczny, czyli każdy dzień Cyber Week będzie oferować Ci inną selekcję kampanii oraz top marek. Nowe kampanie będą startować o różnych porach, zatem będziesz mieć szansę na upolowanie  świetnych okazji rano oraz wieczorem. Twoje ulubione marki przygotowały z Zalando Lounge wyjątkowe oferty na Black Friday 2022. Nadchodzą wyjątkowe okazje!

BLACK FRIDAY 2022 - NAJLEPSZE ZAKUPY PRZEZ APLIKACJĘ

Czy oferując codziennie nowe promocje i obniżki do -75%* możemy jeszcze czymś zaskoczyć? Oczywiście! Black Friday w Zalando Lounge czeka na start. Przygotowaliśmy wspaniałe okazje, uwielbiane marki i kupony Zalando Lounge. Nasza oferta będzie dostępna w Internecie i aplikacji Zalando Lounge, także właściwie nie musisz wychodzić z domu i dołączać do szalonych tłumów w centrum miasta. Pobierz aplikację, zaparz ulubioną kawę i odwiedź nasz klub.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO BLACK FRIDAY W ZALANDO?

Polubisz Black Friday, jeśli odpowiednio się do niego przygotujesz.

  1. Sprawdź oferty sklepów kilka dni wcześniej – wiele z nich komunikuje zaplanowane rabaty.
  2. Zapytaj znajomych w jakich sklepach są największe promocje. Na pewno dostaniesz mnóstwo cennych rad!
  3. Sprawdź, gdzie znaleźć kupony i kody rabatowe – mogą się przydać.
  4. Zrób listę rzeczy, które szczególnie Ci się podobają, albo których wyjątkowo potrzebujesz.

Następnie wstań rano i działaj! Nie daj się zwieść tłumom i spokojnie zrealizuj swój plan – znajdź wyjątkowy prezent dla siebie i upominki dla swoich najbliższych. Możesz w ten sposób sporo zaoszczędzić.

CZYM WŁAŚCIWIE JEST BLACK FRIDAY?

W przeszłości amerykańscy producenci nie chcieli wyłamywać się komunikując świąteczne promocje wcześniej od konkurencji, dlatego rozpoczynali je wszyscy razem dzień po Święcie Dziękczynienia. Z biegiem czasu Czarny Piątek zdobył masę zwolenników na całym świecie i obecnie możemy go nazwać istotnym wydarzeniem na rynkach międzynarodowych. Znakiem czasu jest także związany z Black Friday poniedziałek zwany Cyber Monday - to święto promocji w sklepach i outletach online. Obecnie w Polsce funkcjonują praktycznie wszystkie nazwy: Black Friday, Czarny Piątek, Cyber Week i Cyber Monday. Każda z nich oznacza wyjątkowe okazje zakupowe dostępne przez niewielki okres czasu pod koniec listopada. Dzięki Black Friday marki jak Nike, Armani, czy Calvin Klein można zdobyć po niesamowicie niskich cenach. Do najlepszych okazji z branży fashion, często dołączają producenci mebli i wystroju wnętrz, oraz sklepy z elektroniką oraz sprzętem RTV & AGD.

BLACK FRIDAY 2022: GRA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ

Co Black Friday 2022 oznacza dla zakupowiczów? Przede wszystkim można oczekiwać ofert korzystniejszych niż zwykle. Sklepy stacjonarne otwierane są wcześniej i zamykane później. Sklepy internetowe przygotowują dodatkowe kody rabatowe i ekskluzywne kampanie sprzedażowe. Supermarkety zwykle pękają w szwach, a szukający najlepszych okazji w bojowym nastroju przemierzają kolejne działy.

Na szczęście z pomocą przychodzi Internet – komfort szukania najlepszych okazji i prezentów nie wychodząc z domu jest bezcenny.  Dlatego Zalando Lounge powinno być pierwszą ofertą, którą sprawdzisz w Black Friday!