O nas

 
   
   
   
   
 

Rodzina Zalando powiększa się

W marcu 2010 roku Zalando SE z siedzibą w Berlinie poszerzyło swoją działalność i utworzyło najlepszy klub zakupowy w Europie- Zalando Lounge.

Tylko dla członków

Już 15 milionów zarejestrowanch członków naszego klubu otrzymuje dostęp do ekskluzywnych marek w nieporównywalnie niskich cenach. Codzienne promocje produktów luksusowych marek obejmujące odzież i artykuły lifestyle’owe są ograniczone czasowo, a każdy artykuł posiada rabat do -75% od sugerowanej ceny detalicznej.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Zalando Lounge oznacza więcej niż ogromny rabat. Naszą silną stroną jest solidne doświadczenie w branży modowej i znajnomość trendów. Trafiamy w gusta naszych klientów ponieważ mamy ich ulubione stylizacje w różnych wydaniach, a to wszystko dzięki popularnym i niezależnym projektantom, międzynarodowym i lokalnym producentom, a także wielu luksusowym markom. Mnóstwo inspiracji modowych zawarliśmy w licznych publikacjach, takich jak Poradnik Mody i Magazyn Zalando Lounge. Robimy wszystko co w naszej mocy by wspierać naszych klientów w każdym modowym momencie.   W naszej ofercie znajdziesz obuwie, odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci, bieliznę, akcesoria oraz artykuły sportowe i do dekoracji wnętrz. Wśród 2500 marek każdy znajdzie coś dla siebie.
Zalando Lounge w Europie (2017)

Zalando Lounge wkracza do Europy

Zalando Lounge po wielkim sukcesie w Niemczech i Austrii rozszerzyło swoją działalność o inne kraje europejskie. W 2011 roku wystratowało we Francji pod nazwą Zalando Privé, w 2012 roku w Holandii i Belgii, a w roku 2013 w Finlandii, Danii, Szwecji i Szwajcarii. W roku 2014 ekskluzywny klub zakupowy pojawił się również w Wielkiej Brytanii, a w 2016 we Włoszech. Od roku 2017 Zalando Lounge jest w Polsce, a od 2018 roku również w Hiszpanii.

Wybrane najlepsze marki


Czym jest Zalando Lounge?

Co oferujemy?

Zalando jest wiodącą w Europie platformą modową. Mamy nie tylko szeroki asortyment, ale również świetny zespół oferujący profesjonalną pomoc i doradztwo w Biurze Obsługi Klienta. Wraz z pojawieniem się Zalando Lounge poszerzyliśmy ofertę Zalando o ekskluzywną kolekcję. Podczas trzydniowych promocji prezentujemy Członkom klubu produkty najlepszych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowym atutem jest to, że informujemy naszych klientów drogą e-mailową o bieżących kampaniach, dzięki czemu promocje marek ulubionych projektantów są niemożliwe do przeoczenia. Zalando Lounge to ekskluzywne marki dla wyjątkowych klientów. Zobacz , jak działa klub zakupowy Zalando Lounge i przekonaj się, dlaczego jesteśmy numerem jeden w Europie.
W Zalando Lounge oferujemy wyjątkowym klientom zakup markowych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Członkowie naszego klubu podczas promocji mogą zyskać artykuły luksusowych i modnych marek w cenach do -75% niższych od sugerowanej ceny producenta. Nasze kampanie są ograniczone czasowo i ilościowo. Oznacza to, że nie można wznowić zamówienia wykupionych już artykułów. Pospiesz się i dołącz do naszego klubu zakupowego! Pamiętaj, że szybki dostęp do pełnej oferty i najnowszych promocji zapewni Ci aplikacja Zalando Lounge.

Kto może dołączyć do klubu?

Dlaczego produkty w Zalando Lounge mają tak korzystne ceny?

Jeśli jesteś klientem sklepu internetowego Zalando.pl, możesz zalogować się na stronę Zalando Lounge przy użyciu tych samych danych użytkownika, czyli adresu e-mail i hasła Zalando. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem sklepu internetowego Zalando.pl, a chciałbyś otrzymać dostęp do klubu zakupowego, załóż bezpłatne konto członkowskie. Rejestracja nie zobowiązuje do zakupów na naszej stronie, a rezygnacja z członkostwa może nastąpić w dowolnym momencie. Tutaj możesz zarejestrować się w Zalando Lounge.
Nasz zespół codziennie dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom produkty ekskluzywnych marek w atrakcyjnych cenach. Zalando Lounge współpracuje wyłącznie z autoryzowanymi producentami, dlatego oryginalność produktów może zagwarantować w 100%. Oferujemy naszym członkom artykuły w bardzo korzystnych cenach, ponieważ są one zamawiane bezpośrednio od producenta dopiero po zakończeniu kampanii promocyjnej. Dzięki temu możemy zaoszczędzić na kosztach magazynowania i logistyki. Musisz jednak pamiętać, że czas dostarczenia przesyłki jest wydłużony czasami aż do 5 tygodni od zakończenia promocji.