Aplikacja Zalando Lounge

Odkrywaj najnowsze wyprzedaże i rabaty aż do -75% w naszym Klubie Zakupowym również na urządzeniach mobilnych pobierając aplikację Zalando Lounge na smartfon z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Zalando Lounge App  Zalando Lounge App


Ekskluzywne marki dla każdego


 Zalando Lounge w wersji na tablet

Zalando Lounge to Klub Zakupowy z modną odzieżą dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w którym znajdziesz produkty renomowanych marek w mocno obniżonych cenach. Teraz nasze trzydniowe oferty przejrzysz jeszcze wygodniej bezpośrednio na swoim smartfonie.

Twoje członkostwo w Klubie Zakupowym nie tylko nie pociąga za sobą żadnych kosztów, lecz także nie zobowiązuje Cię do zakupu. Masz więc dużo czasu na wybór swojego ulubionego produktu. Oprócz dobrze znanych marek oraz nowych projektantów w Zalando Lounge możesz spodziewać się sezonowych ofert specjalnych, które przygotują specjalnie dla Ciebie nasi eksperci specjalizujący się w aktualnych trendach.


Zalando Lounge App  Zalando Lounge App


Widżet Zalando Lounge

Dzięki aplikacji Zalando Lounge odkryjesz nowe promocje jeszcze szybciej i zamówisz ulubione produkty bez czekania w kolejce. Nie musisz zapisywać wyprzedaży w kalendarzu – pobierz aplikację w widżetem Zalando Lounge, który z samego rana pokaże Ci najlepsze promocje!

Koszyk pełen markowych okazji Zalando Lounge

Członkostwo w klubie zakupowym jest bezpłatne

Design to nasza pasja. Będziemy Cię codziennie inspirować do tworzenia fantastycznych stylizacji oraz niecodziennych zestawień. Bądź na bieżąco z naszymi propozycjami dzięki aplikacji Zalando Lounge. Dołączając do naszego klubu zakupowego korzystasz ze zniżek do -75%!

Niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywasz i co robisz, zawsze masz dostęp do naszych najlepszych promocji. Nawet jeśli zostawisz komputer w domu lub zamienisz go na podróżny plecak, nie umknie Ci żaden szalony rabat. Nasza aplikacja mobilna przypomni Ci o promocji na ulubioną markę.

Męskie marki w aplikacji klubu Zalando Lounge

Być może znajdziesz koszulę, kurtkę lub buty, o których marzysz od dawna.Nasze promocje są dostępne tylko w określonym czasie. Niektóre z nich są tak atrakcyjne, że często kończą się wcześniej ze względu na wyczerpanie zapasów. Dzięki aplikacji szybciej znajdziesz najgorętsze rabaty i łatwiej kupisz dostępne artykuły.


 Zalando Lounge zawsze w Twoim zasięgu

Pobierz aplikację Zalando Lounge na swoje urządzenie mobilne, a nie przegapisz żadnej kolekcji ulubionego projektanta. Oprócz ubrań będziesz także regularnie otrzymywać do wyboru designerskie akcesoria, obuwie czy dodatki do domu. Intuicyjna nawigacja sprawi, że Twoje zakupy będą jeszcze łatwiejsze.

Okazje dla najszybszych - aplikacja Zalando Lounge

Korzyści, które czekają na Ciebie w Zalando Lounge

• Odzież luksusowych marek w cenach obniżonych nawet o -75%

• Regularnie zmieniające się promocje

• Trzydniowe kampanie promocyjne

• Ekskluzywne kupony rabatowe Zalando Lounge

• Regularnie wysyłany newsletter z najświeższymi informacjami


Zalando Lounge App  Zalando Lounge App

* w stosunku do sugerowanej ceny producenta.