Ekskluzywne marki aż do 75%* taniej


Pobierz aplikację Zalando Lounge! Twój ulubiony klub zakupowy jest teraz dostępny zawsze i wszędzie – bezpośrednio z ekranu Twojego smartfona lub tabletu!  Dzięki temu nie ominą Cię oferty promocyjne ulubionych marek! Ponadto, jeśli aktywujesz powiadomienia, oprócz powiadomień o bieżących kampaniach, otrzymasz także dodatkowe kupony i ekskluzywne zniżki na marki, które najbardziej kochasz.

PL_App Landing-IOS


Zalando Lounge App  Zalando Lounge App


Rejestracja jest całkowicie darmowa i bez zobowiązań, więc możesz poświęcić cały czas na przeglądanie naszych kampanii i wyszukiwanie przecenionych artykułów, które są dla Ciebie odpowiednie. Oprócz międzynarodowych marek, w Zalando Lounge znajdziesz również sezonowe wyprzedaże z ekskluzywnymi produktami, starannie dobranymi przez naszych ekspertów.


APLIKACJA ZALANDO LOUNGE – DARMOWY DOSTĘP DO OFERT


Zawsze bądź na bieżąco z ofertami swoich ulubionych marek, gdziekolwiek jesteś, dzięki aplikacji Zalando Lounge dostępnej na Andoird i iOS.

Zalando Lounge to internetowy outlet z modą damską, męską i dziecięcą oraz artykułami wyposażenia wnętrz, z rabatami nawet do 75% * na wysokiej jakości zakupy w niskich cenach! Pobierz aplikację Zalando Lounge, aby przeglądać aktualne oferty naszego sklepu internetowego i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o swoich ulubionych markach.

PL_App Landing-Android

Pobranie naszej aplikacji jest łatwe, szybkie i natychmiast daje dostęp do ekskluzywnej sprzedaży prywatnej. Oprócz szerokiej gamy ubrań znajdziesz także torby, buty, akcesoria i dekoracje, które dodadzą szyku nie tylko Twojej garderobie, ale także Twoim wnętrzom.

Dzięki intuicyjnej nawigacji zakupy ze smartfona nigdy nie były łatwiejsze!

Zainspiruj się codziennie najlepszymi ofertami swoich ulubionych marek: rabaty do 75% * czekają na Ciebie w naszych szybkich wyprzedażach. Dzięki aplikacji Zalando Lounge bycie modnym jest luksusem dostępnym dla wszystkich. Pobierz teraz naszą aplikację za darmo i zacznij oszczędzać na swoich ulubionych markach!


Zalando Lounge App  Zalando Lounge App

* w stosunku do sugerowanej ceny producenta.