Jesteśmy częścią grupy Zalando

Inspiracje modowe

Inspiracje modowe: 20 stylowych TAK i NIE

Każdego dnia mamy do czynienia z różnymi sytuacjami i okazjami, które wymagają przemyślanego wyglądu. Warto mieć w tym pełnym pułapek i zasad modowym świecie doświadczonego przewodnika, który wskaże, jakie stylizacje będą najbardziej odpowiednie do danej sytuacji. Po sprawdzone porady i inspiracje modowe zapraszamy do Lounge by Zalando!

....................

Pamiętasz te modne buty, które zaczęły niemiłosiernie uwierać? Rozmazany makijaż na weselu, albo sukienkę która miała być "tą jedyną" zanim okazało się, że ubrał ją także ktoś inny?

Zobacz, co robić w kryzysowych sytuacjach! Nasza grafika stylowych TAK i NIE pozwoli Ci uniknąć wpadki i cieszyć się wyjątkowymi momentami  🎉

Sprawdź i przekaż dalej 😉

....................

Przewodnik po Stylu na Specjalne Okazje

💄 A Ty? Jakich inspiracji dzisiaj szukasz? 👠

Wybierz kategorię i sprawdź stylizacje polecane przez naszych ekspertów!

Modowe inspiracje - Praca
Modowe inspiracje - Impreza
Modowe inspiracje - Randka
Modowe inspiracje - Wakacje
Modowe inspiracje - Wesele

Znajdź swoje modowe inspiracje!

Najczęstszą sytuacją, która wymaga od nas stosowania się do pewnych reguł, jeśli chodzi o ubiór, jest codzienne wyjście do pracy. W zależności od tego, jaki zawód wykonujemy, musimy trzymać się określonych reguł. Nieco więcej czasu i zastanowienia należy też poświęcić komponowaniu stylizacji na takie okazje, jak wesele, randka czy impreza. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest stworzenie zestawienia, które będzie zarówno stylowe, jak i zgodne z naszym własnym gustem i upodobaniami. Warto też pamiętać, że - tak jak w przypadku wesel - nie zawsze to my będziemy na pierwszym planie. Trzeba zatem mieć na uwadze, by nasza stylizacja nie przyćmiła głównych aktorów przedstawienia. Choć wydawać by się mogło, że podczas wakacyjnego urlopu nie trzeba liczyć się z żadnymi regułami i postawić na pełen luz, to w rzeczywistości garderoba wakacyjna i letnia także wymaga uwagi i znajomości określonych reguł. Przecież każdy chce się dobrze prezentować podczas planowanego od dawna wyjazdu. Inspiracje modowe dotyczące stylizacji na lato pomogą ci stworzyć look, o jakim marzysz!

Modowe inspiracje na każdą okazję

Styl to więcej niż moda

Kiedy lekcja pod tytułem "inspiracje modowe" zostanie już odrobiona, warto też zapoznać się z zasadami dotyczącymi odpowiedniego zachowania się przy różnych okazjach. Tak jak da się uniknąć modowych wpadek, tak również można uchronić się przed popełnieniem towarzyskiego faux pas oraz niezręcznymi bądź niekomfortowymi dla nas sytuacjami. Życie potrafi płatać różne figle, ale dzięki przezorności można się na nie przygotować.

 Zastanawiasz się, czy do pracy lepiej założyć szpilki, czy obuwie na płaskim obcasie? Chcesz mieć pewność, że dobrałaś odpowiednie dodatki do swojej kreacji? Pragniesz spakować wakacyjną walizkę w taki sposób, by na każdym zdjęciu z urlopu prezentować się olśniewająco? Odpowiedzi na te i wiele innych Twoich pytań i wątpliwości znajdziesz powyżej. Są to również inspiracje modowe, jednak w nieco innym wymiarze. Więcej pomysłów na stylizacje znajdziesz klikając kolorową ikonkę wybranej kategorii.

Odkrywaj w Lounge by Zalando

Warto czasem wyjść poza utarte schematy i własną strefę komfortu. Dotyczy to również naszych ubraniowych wyborów. W poszukiwaniu własnego, indywidualnego stylu warto korzystać ze sprawdzonych porad, bo na końcu tej drogi jest najlepsza wersja nas samych. Klub Lounge by Zalando to sprawdzony adres, jeśli chodzi o modowe inspiracje i najlepsze zakupowe okazje. Codziennie nowe oferty, produkty renomowanych marek i rabaty sięgające 75%*!