Przedstawiamy: Lounge by Zalando

Przedstawiamy: Lounge by Zalando

Wreszcie jest! Nowy wygląd, nowa aplikacja, nowy Lounge by Zalando. Jesteśmy odważniejsi, barwniejsi i absolutnie dla wszystkich. I kochamy to!

Ale skąd ta zmiana?

Chcieliśmy stworzyć radosne chwile, w których nasi klienci mogą odkrywać codzienne modowe oferty w niesamowitych cenach. Możemy nazwać to poszukiwaniem skarbów dostosowanych do potrzeb Twojego stylu.

Co się zmieniło dla Ciebie?

Poza naszym nowym logo, nazwą i stylem, niewiele! Lounge to nadal miejsce, w którym codziennie odkryjesz coś nowego – od wielkich marek w przystępnych cenach po gorące przeceny – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Po prostu zaloguj się na stronie www.zalando-lounge.pl i korzystaj z dotychczasowego konta jak zwykle.

Czy Lounge pozostanie częścią Zalando?

Tak, Lounge by Zalando pozostanie częścią Zalando Group.

Nasze ograniczone czasowo oferty i niesamowite zniżki na modę, artykuły premium i artykuły gospodarstwa domowego oznaczają, że możesz spodziewać się u nas nieco innych zakupów. Pozostajemy jednak częścią wielkiej rodziny Zalando.

Jak zmieniło się logo?

Nasze logo również przeszło zmianę, aby odzwierciedlić wartości naszej marki: śmiałość, zabawę i integrację. Nowe logo zawiera klejnot, używany głównie w ikonie aplikacji, który ukazuje nasze niepowtarzalne okazje, podczas gdy znak marki przedstawia „Zalando Orange”, podkreślający nasze powiązanie z grupą.

Lounge by Zalando Logo

Czy nadal mogę kontaktować się z Lounge za pośrednictwem tych samych kanałów, co wcześniej?

Tak, nadal możesz się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy, czat i naszą infolinię. Jeśli śledzisz nas w mediach społecznościowych, zobaczysz, że nazwa naszego profilu zmieniła się już na Lounge by Zalando. Jeśli jeszcze nas nie obserwujesz, zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności, klikając tutaj.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi, której szukasz? Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
895001105
Opłata wyłącznie wg stawek operatora
Dostępna od poniedziałku do piątku (od 7:00 do 20:00)
Wyślij nam wiadomośćUżyj naszego formularza kontaktowego, aby wysłać do nas wiadomość. Może to potrwać dzień lub dwa, zanim otrzymasz odpowiedź.
Wyślij wiadomość