Rodzaje sukienek

Rodzaje sukienek

Sukienki są pięknie, ale nie zawsze leżą idealnie. Różne rodzaje sukienek skupiają uwagę na różnych częściach ciała.

Sprawdź swój typ figury i dobieraj rodzaje sukienek odpowiednio do swoich atutów. Kształty i kolory pomogą Ci ukryć wszystko, czego nie lubisz. Wybierz ulubiony model sukienki i pokaż swoje kobiece oblicze.

Odkryj Zalando Lounge


Dresstypes

Rodzaj sukienki dopasowanej w ramionach, o luźnej talii i szerokim dole. Jej krój układa się na podobieństwo trapezu, co ukrywa szersze biodra i większy brzuch oraz podkreśla nogi.


Polecamy dla figury: X, O, A oraz I*

Ten model ściśle przylega do ciała na całej długości. Sukienka etui jest propozycją dla kobiet o bardzo proporcjonalnej i szczupłej sylwetce, ponieważ potrafi eksponować wiele niedoskonałości. Figura klepsydry będzie wyglądać w niej zjawiskowo.


Polecamy dla figury: X, I*

Typ sukienki o charakterystycznym, zakładanym przodzie tworzącym dekolt w szpic i podkreślającym talię. Dół sukienki może być prosty, asymetryczny lub trapezowy. Doskonała propozycja dla sylwetek o szerszych ramionach czy większym biuście. Znakomicie wydłuża szyję i chowa okolicę brzucha.Polecamy dla figury: A, X, O

Rodzaj sukienki inspirowanej bielizną nocną. Model o prostym kroju wykonany z lekkiego i delikatnego materiału jak: jedwab, satyna, wiskoza. Bywa wzbogacany o koronkę, co stanowi niezwykle kobiecą stylizację. Sukienkę – halkę można dobrać do każdej sylwetki, ponieważ delikatnie opływa ciało.


Polecamy dla figury: A, I, X oraz O*

Model sukienki inspirowany różnymi rodzajami koszul damskich i męskich. Wykonany najczęściej z lekkich materiałów: bawełny, wiskozy czy poliestru. Charakteryzuje się kołnierzem, często także wiązaniem w pasie i dwoma przednimi kieszeniami. Idealna dla szczupłych sylwetek, które chcą zyskać więcej objętości.Polecamy dla figury: X, A, I*

Sukienka przypominająca swoim fasonem długi bawełniany t-shirt. Bardzo prosty, ale jednocześnie młodzieżowy fason stawiający na swobodę i podkreślający nogi.


Polecamy dla figury: A, X oraz O*