Prezent na Walentynki dla Niego

Eksluzywne marki
Rabaty aż do -80%
Codziennie nowe promocje

Zapisz się bezpłatnie!

Prezent na Walentynki dla Niego w Zalando Lounge

Szukasz pomysłu na walentynkowy prezent dla swojego ukochanego? Pozwól, że pomoże Ci Zalando Lounge! 14 lutego zaskocz go prezentem dopasowanym idealnie do jego gustu, stylu życia i pasji. W naszym klubie znajdziesz markowe dodatki i kolekcje najlepszych męskich projektantów do -75% taniej!

Zapisz się gratis!

Modne dodatki na walentynki dla Niego

PREZENT NA WALENTYNKI DLA SPORTOWCA

Jego tydzień podporządkowany jest treningom. Jego dieta dostosowana jest do trybu życia i uprawianych dyscyplin. Ukochany sportowiec może pochwalić się nienaganną sylwetką, wytrwałością i charakterem. Jaki prezent spodoba mu się najbardziej?Preferowany styl – sportowy i na luzie. Sportowe buty przemyca nawet w eleganckich stylizacjach, bo liczy się przede wszystkim wygoda. Ten facet zna się na sportowych markach jak żaden inny. Prezent na Walentynki dla Niego – prawdziwego sportowca – musić być związany z jego pasją. Nie pomylisz się kupując cokolwiek z najnowszych kolekcji światowej sławy producentów sportowych ubrań, obuwia i akcesoriów.

 

Buty adidas Superstar w Zalando Lounge

Jeśli ma swoją ulubioną sportową markę – tym lepiej dla Ciebie. Już wiesz gdzie szukać – outlet sportowy! Pamiętaj tylko, że nawet znając rozmiar łatwo o pomyłkę. Kupując plecak, sportową torbę, czapkę czy dodatki unikniesz wpadki.


Zapisz się gratis!


WALENTYNKI DLA KSIĘCIA Z  BAJKI

Gdzie Ci mężczyźni? Prawdziwi tacy? Czasami tracimy nadzieje. Na pewno kilka razy nosiłaś ciężkie bagaże, tapetowałaś ściany, skręcałaś meble, reperowałaś samochód i generalnie byłaś na skraju rozpaczy. Jednak wiele się zmieniło odkąd pojawił się On. Małe i duże uprzejmości są jego specjalnością. Czasami wydaje Ci się, że należy do innej epoki. Będąc z nim nie musisz się o nic martwić. Szwajcarskie banki mogą mu pozazdrościć zaufania i wiarygodności, bo zawsze można na Niego liczyć. Jaki prezent na Walentynki dla Niego – księcia z bajki – powinnaś wybrać?

Męskie akcesoria jako prezent na Walentynki dla Niego

Serce księcia ucieszy się z każdego prezentu, jednak warto postawić na klasykę i najwyższą jakość. Zerknij na bluzy, kurtki i koszule uznanych marek. Typy księcia czasami nie ścigają się z najnowszymi trendami w świecie mody, ale zawsze potrafią rozpoznać dobre krawiectwo. Akcesoria – klasyczne spinki do koszuli albo elegancki krawat na pewno go ucieszą. Prezent na Walentynki dla Niego – księcia z bajki – to także klasyczny męski zegarek.

Zegarki Komono

WALENTYNKI DLA NIEGO: DOMOWEGO BOHATERA

Zapalony majsterkowicz, znakomity kucharz, pasjonat, kreator w swoim świecie i król w swoim domu. Nieważne kim jest, ale uwielbia tworzyć. Dom, garaż, pracownia czy studio to jego świątynia. Taki mężczyzna potrzebuje narzędzi. Prezent na Walentynki dla Niego to drobne sprzęty, akcesoria kuchenne, zestawy do majsterkowania, dekoracyjne dodatki pasujące do jego królestwa. W naszym klubie znajdziesz mnóstwo minimalistycznych akcesoriów odpowiednich do męskiego wnętrza. Mamy kuchenne gadżety dla kucharza, eleganckie kieliszki dla gospodarza i wszystko, czego potrzebuje prawdziwy bohater domu.


Zapisz się gratis!


PREZENT DLA NOWOCZESNEGO FACETA

Prezent na Walentynki dla Niego - technologia

Wulkan energii, entuzjasta zmian, tropiciel nowości, gadżeciarz z krwi i kości – brzmi znajomo? Jeśli poszukujesz prezentu dla tego mężczyzny, stoi przed tobą nie lada wyzwanie. Ten typ przyciąga uśmiechem i życiowymi pasjami, ale ma także swoje oczekiwania. Zna się na tym, co robi i co lubi. Wybierając prezent na Walentynki dla Niego także Ty musisz wykazać się wiedzą. Postaw na technologię, inteligentne akcesoria i gadżety. Pamiętaj, że urządzenia towarzyszą mu każdego dnia i są widocznym elementem, a nawet dodatkiem do stroju. Wybierz nieskazitelne wzornictwo i design. Wybierając słuchawki sprawdź ich jakość, a następnie zastanów się, czy pasują do stylu ukochanego. Na rynku dostępnych jest wiele modeli: sportowe, vintage, nowoczesne czy designerskie. Kolejną opcją jest stylowy smartwatch, który pozwoli mu być zawsze w zasięgu. Twoim zasięgu 😁


Niezależnie od tego, jakim typem jest ten wyjątkowy mężczyzna, udanym prezentem zdobędziesz jego serce na nowo. Pomoże Ci aplikacja Zalando Lounge. Zerknij na naszą selekcję  i znajdź idealny prezent na Walentynki dla Niego!


Zapisz się gratis!


* w stosunku do sugerowanej ceny producenta.