Obserwujesz ich na małym ekranie swojego telefonu. Dostarczają Ci inspiracji, świeżych pomysłów i dobrej energii za pośrednictwem Instagrama. Dzielą się poradami, stylami, rozwiązaniami, pasjami, a także sekretami. Jeden z największych sekretów zdradzili Zalando Lounge – ich ulubiony przepis rodzinny. Nie jest tajemnicą, że przepisy przekazywane w rodzinie wychodzą wyśmienicie. Na znak jakości  takiej potrawy składa się kilka pokoleń. Odkryj najlepsze przepisy kuchni polskiej i inne przepisy rodzinne influencerów z całej Europy!


🇵🇱 Kuchnia polska – przepisy tradycyjne gwiazd Instagrama 🇵🇱


👇Kliknij wybrany przepis, żeby odkryć sekretne składniki i sposób przygotowania 👇

 

Przepis Filipa Przepis Ani Przepis Julii


Przepis Sandry Przepis Kasi

Spoglądając na przepisy Ani, Kasi, Sandry, Filipa i Julii możesz od razu zauważyć wspólny mianownik – to proste przepisy oparte na składnikach, które miały pod ręką nasze babcie: mąka, mleko, masło, warzywa z ogródka, owoce z sadu. Poprzednie pokolenia nie miały dostępu do rarytasów, które gotujemy teraz, ale przecież najlepsze przepisy powstają prosto z serca.


W klubie Zalando Lounge mamy rabaty do -75%

Dla tych, co kochają gotować i tych, co kochają jeść! 

Odkryj klub zakupowy


Przepisy tradycyjne nie zawierają egzotycznych dodatków. Próżno szukać w tradycyjnej kuchni polskiej owoców cytrusowych, ryb z ciepłych wód południowych, czy owoców morza. A jednak to te łatwe przepisy na polskie dania od babć: zupy i buliony, kluski czy kopytka, mięsa, potrawy z jajek, chleb domowej roboty, stanowią najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Polska kuchnia napawa nasze serca (i żołądki) nostalgią, a nawet tęsknotą.

Dawniej tradycyjny przepis wędrował z jednego kraju do drugiego kilkadziesiąt lat. Królowie, podróżnicy, kupcy i rycerze przemieszczali się na przestrzeni wieków i promowali specjały własnej kuchni. Teraz wystarczy kilka kliknięć, by przez media społecznościowe, takie jak Instagram, pokazać swój tradycyjny przepis milionom ludzi i zapoczątkować nowy trend.


🇮🇹 🇪🇸 🇫🇷 🇧🇪 🇨🇿   Przepisy rodzinne z Europy  🇮🇹 🇪🇸 🇫🇷 🇧🇪 🇨🇿


👇Kliknij wybrany przepis, żeby odkryć sekretne składniki i sposób przygotowania 👇

Przepis rodzinny Alice Przepis rodzinny Belen Przepis rodzinny Armelle

Przepis rodzinny Mariki i Jirka Przepis rodzinny Claire


Poprosiliśmy znanych influencerów z Francji, Czech, Belgii, Hiszpanii i Włoch o podzielenie się swoim sprawdzonym przepisem rodzinnym. Dzięki temu nasza książka kucharska spełnia nie tylko estetyczne standardy znane z Instagrama, ale gwarantuje najlepsze walory smakowe.

Przepis na szybki obiad z Hiszpanii, przepis na niesamowity deser z Włoch, a może oryginalny przepis z kuchnii czeskiej? Poznaj ich piękne historie i odkryj wszystkie kolory kuchni europejskiej. Przekonaj się, jak smakują najlepsze przepisy rodzinne zza granicy.


Najlepsze przepisy z Instagrama – czy warto im ufać?


Najlepsze przepisy to sprawdzone przepisy. Media społecznościowe udostepniają miliony zdjęć i filmów video pełnych apetycznie wyglądających potraw, lekkich sałatek, kolorowych deserów, czy tortów przypominających dzieła sztuki. Możesz z łatwością znaleźć szybkie przepisy na obiad, trudniejsze przepisy na luksusowe potrawy, egzotyczne dania, dobre przystawki. Często jednak media społecznościowe nie pokazują całego procesu gotowania krok po kroku – pokazują tylko ładne ujęcia.

W gotowaniu liczy się smak, którego media społecznościowe nie zagwarantują nam tak, jak rodzina.

Dlatego zaprosiliśmy do współpracy zaufanych influencerów. Nie mamy cienia wątpliwości, że ich tradycyjne przepisy są autentyczne i oryginalne. Wielu z nich gotuje profesjonalnie, ale niektórzy zajmują się także podróżami, modą, wystrojem wnętrz, fotografią, lifestyle’m. Nasza książka kucharska miała być autentyczna i łączyć pasjonatów różnych dziedzin, bo gotowanie jest dla każdego. Babcie wiedzą o tym najlepiej. Nie kończyły sławnych szkół, ani nie występowały w telewizji, a ich specjalności mogą konkurować z dziełami niejednej Magdy i niejednego Gordona.


W klubie zakupowym Zalando Lounge znajdziesz wyposażenie kuchni do -75%. Daj się ponieść pasji kulinarnej z najwyższej jakości sprzętem kuchennym, garnkami i nożami, a następnie podaj swoją rodzinną specjalność na pięknej zastawie. Stylowa aranżacja stołu także pojawia się w Zalando Lounge! 

Sprawdź promocje!

* w stosunku do sugerowanej ceny producenta.