Carhartt WIP – wyjątkowe promocje w klubie zakupowym

Eksluzywne marki
Rabaty aż do -80%
Codziennie nowe promocje

Zapisz się bezpłatnie!

Carhartt WIP taniej w Zalando Lounge

Lata budowania marki na przestrzeni dziejów dają możliwość stworzenia wachlarza doświadczeń. Wiedza w zakresie mody, bazująca na realnym tworzeniu od XIX wieku to rzetelna praca i zaufanie, jakim Klienci mogą obdarzyć Carhartt WIP. Z marką Carhartt WIP wybierzemy się w podróż koleją z XIX wieku po dziś dzień. W co się ubierzemy na taką wyprawę?

Sprawdź promocje

Styl Carhartt w Zalando Lounge

Carhartt WIP  – marka, która jeździła koleją

Zrozumienie marki przychodzi z jej historią. Umiejscowienie Carhartt WIP w czasie to jak podróż dosłownie i w przenośni koleją. Badania rynku, inaczej mówiąc rozmowa z pracownikami kolei pozwoliły na stworzenie prawdziwego odpowiadającego potrzebom rynku produktu stanowiącego must have odzieży roboczej kombinezonu na szelkach Carhartt.

Odpowiedzialność społeczna, jaką marką Carhartt WIP wówczas Carhartt sama sobie postawiła była kluczem do jej sukcesu i zapewnieniu sobie odbiorców na lata. Tworząc pod hasłem “Honest value for an honest dollar” pędziła jak lokomotywa, zdobywając kolejne kontynenty.

Carhartt WIP miał również swój udział w produkcji mundurów dla armii USA w czasie I oraz II wojny światowej, oraz kombinezonów robotniczych dla kobiet.


✔ korzystaj z rabatów do 75%

✔ zamawiaj do domu lub punktu odbioru

✔ zwracaj za darmo

Rozpocznij zakupy


Energią marki były i są do dzisiaj przede wszystkim inspiracja życiem, wydarzeniami, stąd wiele kultowych produktów takich jak ogrodniczki, Carhartt kurtki, Carhartt spodnie, płaszcz inżyniera do dzisiaj są doceniane wielbicieli oraz wielbicielki stylu ulicznego.

Engineer Sack Coat, czy kurtki zimowe Carhartt

Płaszcz inżyniera został przedstawiony światu w katalogu Carhartt w 1925 roku i dał początek kultowemu produktowi. Carhartt WIP zapowiada, że płaszcz kupiony raz to inwestycja na lata ze względu na wytrzymałość materiałów, z jakich jest wykonany. 1989 to lata Carhartt WIP. Carhartt Work in Progress to marka dla miłośników wzornictwa i mody.

Carhartt WIP - sportowe bluzy

Pierwsza kolekcja to propozycja zamiany płaszcza na Carhartt kurtki i wypuszczenie ponadczasowych produktów takich jak: Carhartt zimowe kurtki. Czas na szerokie bluzy, Carhartt spodnie. Uliczny hop hop to styl marki. Adaptacja prawdziwego życia wyjścia na ulicę w duchu hip hopowego rytmu to ubrania od Carhartt Outlet.


Odkryj w Zalando Lounge

The North Face  ♦  Salomon  ♦  Jack Wolfskin

Diadora  ♦  Fila


Kurtka zimowa Carhartt z Carhartt Outlet spodnie Carhartt z Carhartt Outlet. Bansuj w rytm stylu Carhartt Outlet. Solidnym puchem zbudowana kurtka zimowa Carhart a do tego luźne spodnie Carhart dodadzą wyrazu chłodnej stylizacji. Kompletne pomysły na wyróżnienie się z tłumu dostępne są w klubie zakupowym Zalando Lounge Carhartt Outlet.

Kultowe Carhart spodnie i moda uliczna

Historia Carhartt dała solidne podstawy do przebranżowienia się i tworzenia streetwearowej mody. Szara ulica kocha kontrasty. Zakładając zimową kurtkę, dobierz pomarańczową czapkę beanie, a do czarnych spodni wypróbuj T-shirt w odcieniu kanarkowym. Od samego początku Carhartt WIP buduje silną relację z nieznanymi, inspirującymi, prowokującymi, lecz wschodzącymi osobowościami muzycznymi i sportowymi.

Carhartt WIP - modne dodatki

Stając się kultową i szanowaną marką w undergroundowych scenach, od hip-hopu po skate, od graffiti po kolarstwo. Te niesamowite projekty współpracy w tym największy wybór odzieży takiej jak spodnie Carhartt, kurtki Carhartt i akcesoriów znajdziesz w kolekcjach Carhartt WIP z Carhartt Outlet. Zapewnij sobie ciekawy wygląd dobierając spodnie Carhartt z kurtkami Carhartt.


Wskocz w amerykański styl i załóż spodnie Carhartt i kurtki Carhartt poczuj rytm swobody. W Zalando Lounge Carhartt WIP i innne marki znajdziesz w wyjątkowo niskich cenach.

Odkryj Zalando Lounge

* w stosunku do sugerowanej ceny producenta.